ArenaYt2

Najlepszy Polski Serwer Hamachi

Ogłoszenie

Server ON! Server jest pod PvP ;]

#1 2010-12-06 12:06:47

King

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 21
Punktów :   

Moja Propozycja ;]

Witam.
Mam tak± propozycje żeby dodać te no .........nowe bronie do handlarzy demoniczny topór czy co¶ w tym stylu ;] no i oczywi¶cie nowe zbroje;]
A druga propozycja jest taka:Żeby GA/GM nie dawał itemów,lvl,skilli itp.Dzięki temu serw stanie się ciekawszy,i dłuższy.Pewnie czasami widzieli¶cie odpowiedĽ w jakim¶ serwie pół hard np tak±:"Nareszcie serwer jaki¶ pół hard.Mam do¶ć ty 4funów"Mnie też typowo nie interesuj± 4funy,ale jak jest miła atmosfera to już może być ;].Czwarta propozycja  jest taka np:zrobić 4 GM'ów i każdemu z nich przydzielić jaki¶ cel tak samo z Moderatorami wybrać tych najaktywniejszych użytkowników którzy będ± się opiekować jak±¶ kategori± forum.Dziękuje że mogłem się wypowiedzieć w tym temacie.POZDRAWIAM KING.


Daj + to nic nie kosztuje a wiele zdziała

Offline

 

#2 2010-12-06 21:44:22

damen222

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Moja Propozycja ;]

Wszystko fajnie tylko te skille jednak GM-owie mogliby dawać , szybciej bys lvl-e wbijał i w ogóle fajniej się gra wtedy , ale to tylko moje zdanie

Offline

 

#3 2010-12-07 08:50:30

King

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Moja Propozycja ;]

Uważam że to całkiem dobry pomysł,będzie się ciekawiej expiło no i trochę szybciej ;].POZDRAWIAM KING;]


Daj + to nic nie kosztuje a wiele zdziała

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojownicykosmosu.pun.pl www.bmrpg.pun.pl www.sp3a.pun.pl www.margo-nem.pun.pl www.led.pun.pl